Skip Navigation
Banner LabShop sleva 20%

Koupit!

Cena:  Kč 183.00
183.00
Množství:
tisk
LABYRINT - knihy

JAK JSEM ZABILA MAMINKU - Olga Walló

Jak jsem zabila maminku_Wallo_obalka
Svoboda začíná tam, kde končí příběhy. Příběh lidské bezmoci a nedorozumění. Román je volnou součástí rodinné ságy Věže Svatého Ducha, v níž se zřetelně prolíná realita s fikcí.

Kompozice románu je vystavěna ve třech rovinách, které mezi sebou vedou bezohledný dialog. V prvé se shledáme s vypravěčkou a prostředím, které známe z předchozího románu Kráčel po nestejně napjatých lanech. Z přeintelektualizovaného dítěte vyrostla mladá žena, která to má těžké hlavně sama se sebou. Jsou šedesátá léta. Druhá je pronikáním pod povrch dlouhého psychoanalytického vztahu v letech osmdesátých a devadesátých. Mladá žena stále nechce dospět. Ve třetí rovině se ocitneme na hranicích Chile a Argentiny, kde se jí groteskně otvírá možnost žít tak, jak o tom vždycky snila. Uzavírá se tak historie selského rodu, který tvrdošíjně mířil do úplné zkázy...

1. vydání, 210 stran, váz.,
Maloobchodní cena 229 Kč
(sleva 20%)


Kráčel po nestejně napjatých lanech http://labyrint.net/labshop/index.php?p=productsMore&iProduct=60&sName=KRÁČEL-PO-NESTEJNĚ-NAPJATÝCH-LANECH--Olga-Wallo-(DOTISK)
« zpět